• banner

Dieta dla sportowców – Catering sportowy

Wszystkim miłośnikom biegania, pływania czy intensywnych treningów proponujemy dietę dla sportowców w formie cateringu. Dostarczamy go na terenie całej Warszawy i okolic.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe jedzenie w przypadku osób, którym zależy na zachowaniu świetnej formy. Opracowujemy zbilansowaną dietę i dostarczamy Państwu smaczne dania pod wskazany adres. Dzienny jadłospis obejmuje 5 zdrowych, zbilansowanych posiłków, dostosowanych do zapotrzebowania Państwa organizmu.

Dieta w sporcie – nasza oferta

W ramach naszych usług zdrowego cateringu oferujemy opracowanie zbilansowanej diety. W sporcie ważne jest przyjmowanie zdrowych posiłków o odpowiedniej kaloryczności. Dlatego w ramach cateringu dietetycznego z dostawą proponujemy następujące warianty wyżywienia:

  1. 2000 kcal
  2. 2500 kcal
  3. 3000 kcal
  4. 3500 kcal
  5. 4000 kcal

Oferowana przez nas dieta w sporcie obejmuje posiłki, które dostarczają wszystkich niezbędnych dla organizmu składników i są bogate w białko. Dzięki naszym zbilansowanym daniom dla sportowców będą Państwo zawsze pełni energii i gotowi do podejmowania wszystkich wyzwań oraz aktywności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opracowaną przez nas dietą.

Zbilansowana dieta nie tylko dla sportowców

Zbilansowana dieta, która obfituje w zdrowe kalorie, jest niezbędna nie tylko dla sportowców, ale także innych osób, których dni wypełnione są aktywnością fizyczną. Opracowany przez nas catering białkowy dedykowany jest nie tylko olimpijczykom, ale także osobom, które dla zdrowia i dobrego samopoczucia dbają o swoją sylwetkę. Zbilansowana dieta jest doskonała dla biegaczy, rowerzystów, sportowców, którzy wspinają się lub gimnastykują.

Dobrze zbilansowane posiłki to ważny element diety w sporcie. Pozwalają na dostarczenie do organizmu porcji energii, a także umożliwiają wypracowanie mięśni i pomagają zgubić niechcianą tkankę tłuszczową. Dla osób, które uprawiają sport w dużej ilości, przygotowaliśmy dietę 3000-4000 kcal, a uprawiającym sport z mniejszą intensywnością proponujemy dietę 2000-2500 kcal. Dla osób, które chcą głównie zmniejszyć masę ciała opracowaliśmy 5-posiłkową dietę 1500 kcal. Przygotowane przez nas dania dla sportowców oferujemy z dowozem na terenie Warszawy i w powiecie warszawskim zachodnim (Dziekanów, Łomianki, Izabelin).

Dieta dla sportowców