• banner

Wegetariański catering

Świadomość ludzi w kwestii odżywiania stale wzrasta. Coraz więcej osób z rozmysłem rezygnuje z niezdrowych i tłustych przekąsek, zastępując je produktami zdrowymi i pełnowartościowymi. Ze względu na brak czasu na ich przygotowywanie niejednokrotnie decydują się one na wegetariański catering lub dietę owocowo-warzywną z dostawą do domu. W naszym wykonaniu jest to zestaw zbilansowanych posiłków, estetycznych i smacznych, które skutecznie zaspokajają głód.

W zbilansowanej diecie chodzi nie tylko o to, by ciężkostrawne potrawy zastąpić warzywami i owocami. Ważne jest także, by były one najwyższej jakości, i zostały dostarczone organizmowi w odpowiednich proporcjach. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które pragną rozpocząć nowy etap w swoim życiu i przejść na dietę, oferujemy catering wegetariański lub wegański. Obejmuje on trzy lub pięć pełnowartościowych posiłków, które nie tylko świetnie smakują, ale także dostarczają porcji niezbędnych składników odżywczych. Catering wegetariański zawiera dania będące źródłem węglowodanów, błonnika, białka i innych składników, które zapewniają energię na cały dzień.

Zdrowa dieta bezmięsna

Oferujemy nie tylko doskonale skomponowaną dietę wegetariańską i wegańską, ale także dietę z dostawą do domu. Dzięki temu mogą Państwo w znaczący sposób zaoszczędzić swój czas – zamówione posiłki dostarczymy do domu lub w inne wskazane miejsce. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych dietetyków, którzy z zaangażowaniem i pasją opracują dietę. Zdrowa dieta zaspokoi Państwa potrzeby smakowe i energetyczne. Przygotowywane przez nas posiłki są nie tylko smaczne, ale też dostosowane do trybu życia, jaki Państwo prowadzą. Aktywni mogą skorzystać także ze specjalnie opracowanej diety dla sportowców. Wszystkie posiłki są komponowane z najwyższej jakości składników, które przechowujemy próżniowo.

Zapraszamy do skorzystania ze zdrowej diety wegetariańskiej i wegańskiej z dowozem, który zapewniamy na terenie Warszawy, Wilanowa, Łomianek, Dziekanowa i Izabelina.

Cennik cateringu wegetariańskiego

Catering wegetariański:

Catering 5-dniowy – 300 zł Catering 10-dniowy – 600 zł Catering 15-dniowy – 900 zł Catering 30-dniowy – 1800 zł