• banner

Dieta detoks – owocowo-warzywna

  • 1 dzień – 40 zł
  • 5 dni – 200 zł

Zdrowe jedzenie to również soki i przeciery. Przygotowujemy je wyłącznie z ekologicznych warzyw i owoców, z dodatkiem ziół i naturalnych przypraw. Opracowane posiłki dostarczamy codziennie pod Twoje drzwi, w hermetycznych opakowaniach, dzięki czemu zachowują świeżość. Nasze soki pomagają w utrzymaniu prawidłowej diety lub schudnięciu, lecz ich główną zaletą jest oczyszczenie organizmu z toksyn.

Owoce i warzywa są źródłem naturalnych przeciwutleniaczy, oczyszczają i uzdrawiają nasz organizm. oczyszczając i uzdrawiając nasz organizm. Dieta, która opiera się nie tylko na sokach, ale także różnego rodzaju przecierach skomponowanych z bogatych w błonnik owoców i warzyw nazywana jest dietą detoks. Nie powinna być ona stosowana codziennie, jednak warto raz w miesiącu zastosować kilkudniową dietę oczyszczającą, która pozwoli usunąć z organizmu nagromadzone toksyny. Polecamy Państwu: soki i przeciery warzywno-owocowe podane w postaci 5 posiłków (około 2 l dziennie). Ten zdrowy catering dietetyczny dostarczamy od wtorku do soboty ze względu na pozyskanie w poniedziałek świeżych warzyw i owoców. Nasze soki i przeciery są przygotowywane na miejscu, nie zawierają też konserwantów.

Dieta oczyszczająca organizm z dostawą do domu

Pomimo zdrowego odżywania i przykładania dużej wagi do wszystkiego, co decydujemy się zjeść, nie jesteśmy w stanie uniknąć szkodliwych toksyn, które czają się na nas dosłownie wszędzie. Dostarczamy je do organizmu nie tylko z pożywieniem, ale także wraz z wdychanym powietrzem, które pełne jest niekorzystnych dla organizmu substancji. Dlatego też, w trosce o własne zdrowie, warto przez kilka dni w miesiącu zastosować dietę owocowo-warzywną, która pozwoli na skuteczne usunięcie szkodliwych toksyn z organizmu. Dietę detoksykującą stosuje się nie dłużej niż pięć dni w miesiącu. Przez ten czas z naszego organizmu usuwane są szkodliwe substancje, co w znaczący sposób poprawia samopoczucie i dodaje energii. Zamawiając u nas dietę sokową możesz liczyć na dostawę do domu lub w wybrane przez Ciebie miejsce. Nasza firma Salmix oferuje dowóz diety owocowo-warzywnej – detoks na terenie Warszawy, Wilanowa i w powiecie warszawskim zachodnim (Dziekanów, Łomianki, Izabelin). Zdrowe jedzenie to dobre samopoczucie – zamów dietę oczyszczającą już dziś! Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z ofertą cateringu wegańskiego i wegetariańskiego.