• banner

Dieta owocowo-warzywna

Osobom, które prowadzą zdrowy tryb życia i odżywiają się świadomie, proponujemy dietę owocowo-warzywną. Zawiera ona soki i przeciery będące źródłem witamin. Przygotowujemy je wyłącznie z ekologicznych warzyw i owoców, z dodatkiem ziół i naturalnych przypraw. Posiłki opracowane w ramach diety owocowo-warzywnej dostarczamy codziennie pod Państwa drzwi. Catering dietetyczny z dostawą do domu obejmuje rejon Warszawy, Konstancina-Jeziornej, Wilanowa i okolic. Dania pakujemy w hermetyczne opakowania, dzięki czemu zachowują świeżość.

Na czym polega dieta detoks?

Owoce i warzywa są źródłem naturalnych przeciwutleniaczy, oczyszczają i uzdrawiają nasz organizm. Dieta detoks, która opiera się nie tylko na sokach, ale także różnego rodzaju przecierach skomponowanych z bogatych w błonnik owoców i warzyw nazywana pomaga oczyścić organizm z toksyn. Nie powinna być ona stosowana codziennie, jednak warto raz w miesiącu zastosować kilkudniową dietę detoks.

Polecamy Państwu soki i przeciery warzywno-owocowe podane w postaci 5 posiłków (około 2 l dziennie). Nasze soki pomagają w utrzymaniu prawidłowej diety lub schudnięciu, lecz ich główną zaletą jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Dieta detoks w formie cateringu jest dostarczana od wtorku do soboty ze względu na pozyskanie w poniedziałek świeżych warzyw i owoców. Nasze soki i przeciery są przygotowywane na miejscu, nie zawierają też konserwantów.

Koszt diety detoks

  • 1 dzień – 60 zł
  • 5 dni – 300 zł

Dieta oczyszczająca organizm z dostawą do domu

Pomimo zdrowego odżywania i przykładania dużej wagi do wszystkiego, co decydujemy się zjeść, nie jesteśmy w stanie uniknąć szkodliwych toksyn, które czają się na nas dosłownie wszędzie. Dostarczamy je do organizmu nie tylko z pożywieniem, ale także wraz z wdychanym powietrzem, które pełne jest niekorzystnych substancji. Dlatego też, w trosce o własne zdrowie, warto przez kilka dni w miesiącu zastosować dietę oczyszczającą, która składa się z warzyw i owoców. Pozwoli ona na skuteczne usunięcie szkodliwych toksyn z organizmu.

Stosuje się ją nie dłużej niż pięć dni w miesiącu. Przez ten czas z organizmu usuwane są szkodliwe substancje, co w znaczący sposób poprawia samopoczucie i dodaje energii. Zamawiając u nas dietę oczyszczającą, mogą Państwo liczyć na dostawę do domu lub w wybrane miejsce.

Salmix oferuje dowóz diety owocowo-warzywnej – detoks na terenie Warszawy, Wilanowa i w powiecie warszawskim zachodnim (Dziekanów, Łomianki, Izabelin). Zdrowe jedzenie gwarantuje dobre samopoczucie. Jeśli podzielają Państwo nasze zdanie, zachęcamy do zamówienia diety oczyszczającej jeszcze dziś!