• banner

Catering – dieta dla sportowca

Jeśli jesteś osobą, która lubi aktywność fizyczną, być może zainteresuje Cię nasza oferta. Wszystkim miłośnikom biegania, pływania czy intensywnych treningów proponujemy nasze usługi cateringowe w Warszawie i okolicach.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe jedzenie w przypadku osób, którym zależy na zachowaniu świetnej formy. Dostarczymy Ci pod wskazany adres nawet 5 zdrowych, zbilansowanych posiłków dziennie, dostosowanych do zapotrzebowania Twojego organizmu. W ramach naszych usług zdrowego cateringu oferujemy codzienne wyżywienie o następującej ilości kalorii:

  1. 2000 kcal
  2. 2500 kcal
  3. 3000 kcal
  4. 3500 kcal
  5. 4000 kcal

Woman and man running outdoors together

Catering świąteczny

 

Pobierz Menu

W ramach naszych usług cateringowych zajmujemy się specjalistyczną obsługą imprez plenerowych i zamkniętych. Zapewniamy profesjonalną obsługę opartą na współpracy wykwalifikowanej kadry  oraz doskonałemu wyposażeniu kuchennym i zastawie.

Composition with variety of organic food


Obsługujemy również  imprezy plenerowe na polanie w Puszczy Kampinoskiej. Zapewniamy również możliwość przejażdżki powozami konnymi. Wybierając nas, zapewniasz sobie przede wszystkich kompleksową obsługę i pyszne jedzenie.

Nasze menu obejmuje bigos, kiełbaski, smalec, wędliny, a do tego potrawy z drobiu, czy też wędzone w całości ryby. Serwujemy również pieczone prosiaki i dziki z kaszą gryczaną i opiekanymi ziemniakami.

close up of different food items on table

 

Logo