• banner
  • banner

Usługi cateringowe w Warszawie

Catering – Obsługa imprez

Już od 1991 roku oferujemy usługi cateringowe w Warszawie i okolicach. Bazujemy na tradycyjnych przepisach z kuchni polskiej. Oferujemy zdrowy catering obejmujące dania z najlepszych świeżych składników. Wykorzystujemy lokalne produkty, a nasze wyroby wykonujemy ręcznie z naturalnych surowców.
Proszkom, ulepszaczom i jajom w proszku mówimy stanowcze nie! Wszystkie produkty pakujemy próżniowo, ponieważ zależy nam na utrzymaniu najwyższej jakości usług cateringowych.

Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług cateringowych wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowe, ekologiczne jedzenie i zbilansowaną dietę. Przygotowujemy catering dietetyczny z dostawą, a w jego ramach:

• dietę 3- posiłkową,
• dietę 5- posiłkową,
dietę oczyszczającą owocowo-warzywną,
• dietę dla sportowców, w tym catering białkowy,
• catering wegetariański.

Równie ważnym aspektem naszej działalności jest obsługa imprez plenerowych. Zajmujemy się wówczas przygotowywaniem i serwowaniem dań, które zachwycą każdego gościa. To doskonały pomysł na firmową integrację czy rodzinne spotkanie.

Jak wybrać dietę dla siebie?

Przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety powinni Państwo uwzględnić nie tylko swoje preferencje smakowe. Równie ważny jest styl życia. Aktywnym polecamy diety 2000 i 2500 kcal, sportowców na pewno zainteresuje catering białkowy. Osoby, które mają większe zapotrzebowanie energetyczne, powinny zadbać o optymalną kaloryczność swoich posiłków. Wiemy, że w warunkach domowych, w codziennym pędzie i obowiązkach trudno dbać o zbilansowane menu. Dlatego dieta dla sportowców i catering białkowy stają się najlepszą opcją dla osób, które zamiast w kuchni wolą spędzać czas na siłowni lub bieżni.

Nasza oferta obejmuje także lekki catering 1000 i 1500 kcal. Diety komponujemy z myślą o osobach chcących zrzucić zbędne kilogramy i zmienić swoje nawyki żywieniowe. Inną opcją jest detoks organizmu, który przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaserwować swojemu organizmowi każdy z nas. Dieta oczyszczająca składająca się z warzyw i owoców będzie wtedy najlepszym i najsmaczniejszym wyborem.

Wreszcie proponujemy catering wegetariański i wegański. Posiłki bezmięsne cieszą się coraz większą popularnością. Niekiedy są znacznie ciekawsze niż tradycyjne dania, a osoby, które je spożywają, odczuwają poprawę samopoczucia.
Usługi cateringowe świadczymy klientom w Warszawie, w tym w Wilanowie oraz w powiecie warszawskim zachodnim (Dziekanów, Łomianki, Izabelin).