• banner

Dieta dla sportowców – Catering sportowy

Jeśli jesteś osobą, która lubi aktywność fizyczną, to być może zainteresuje Cię nasza oferta. Wszystkim miłośnikom biegania, pływania czy intensywnych treningów proponujemy nasz catering dla sportowców, który dostarczamy na terenie całej Warszawy i okolic.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe jedzenie w przypadku osób, którym zależy na zachowaniu świetnej formy. Dostarczymy Ci pod wskazany adres nawet 5 zdrowych, zbilansowanych posiłków dziennie, dostosowanych do zapotrzebowania Twojego organizmu. W ramach naszych usług zdrowego cateringu oferujemy codzienne wyżywienie o następującej ilości kalorii:

  1. 2000 kcal
  2. 2500 kcal
  3. 3000 kcal
  4. 3500 kcal
  5. 4000 kcal

Oferowane przez nas posiłki dla sportowców dostarczają wszystkich niezbędnych dla organizmu wartości, a przede wszystkim są bogate w niezbędne dla aktywnych fizycznie białko. Dzięki naszym zbilansowanym daniom dla sportowców będziesz zawsze pełen energii i gotowy do podejmowania wszystkich wyzwań i aktywności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opracowaną przez nas dietą dla sportowców.

Zbilansowana dieta nie tylko dla sportowców

Zbilansowana dieta, która obfituje w zdrowe kalorie, jest niezbędna nie tylko dla sportowców, ale także innych osób, których dni wypełnione są aktywnością fizyczną. Opracowany przez nas catering białkowy dedykowany jest nie tylko olimpijczykom, ale także osobom, które dla zdrowia i dobrego samopoczucia dbają o swoją sylwetkę. Biegasz, chodzisz na siłownię, jeździsz na rowerze, pływasz lub po prostu ćwiczysz w domu? Nasza dieta dla aktywnych przeznaczona jest także dla Ciebie. Dobrze zbilansowane posiłki w sporcie są bardzo ważne, ponieważ pozwalają na dostarczenie do organizmu porcji energii, a także umożliwiają wypracowanie mięśni i pomagają zgubić niechcianą tkankę tłuszczową. Dla osób, które uprawiają sport w dużej ilości przygotowaliśmy dietę 3000-4000 kcal, a dla uprawiających sport z mniejszą intensywnością proponujemy dietę 2000-2500 kcal. Przygotowane przez nas dania dla sportowców oferujemy z dowozem na terenie Wilanowa, Łomianek, Konstancina Jeziornej oraz Warszawy i okolic. Gorąco zachęcamy też do zapoznania się z ofertą diety oczyszczającej.

Dieta dla sportowców

Catering świąteczny

 

Pobierz Menu

W ramach naszych usług cateringowych zajmujemy się specjalistyczną obsługą imprez plenerowych i zamkniętych. Zapewniamy profesjonalną obsługę opartą na współpracy wykwalifikowanej kadry  oraz doskonałemu wyposażeniu kuchennym i zastawie.

Composition with variety of organic food


Obsługujemy również  imprezy plenerowe na polanie w Puszczy Kampinoskiej. Zapewniamy również możliwość przejażdżki powozami konnymi. Wybierając nas, zapewniasz sobie przede wszystkich kompleksową obsługę i pyszne jedzenie.

Nasze menu obejmuje bigos, kiełbaski, smalec, wędliny, a do tego potrawy z drobiu, czy też wędzone w całości ryby. Serwujemy również pieczone prosiaki i dziki z kaszą gryczaną i opiekanymi ziemniakami.

close up of different food items on table

 

Logo